Проєкти рішень п'ятдесятої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 27.11.2019

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 19.12.2018 №7/39 – 1171 «Про бюджет м.Селидове на 2019 рік».

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.07.2019 №7/46-1386 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Селидівської міської ради».

3. Про затвердження розпоряджень міського голови.

4. Про списання необоротних матеріальних активів, що знаходяться на балансі фінансового управління Селидівської міської ради.

5. Про укладання договорів про міжбюджетні розрахунки за надання медичної допомоги мешканцям інших населених пунктів в КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради».

6. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.02.2015 №6/59-1399 «Про затвердження міської Програми соціального захисту прав осіб з обмеженими фізичними можливостями «Піклування» на 2015-2019 роки».

7. Про внесення змін до рішення міської ради від 25.05.2016 № 7/8-321 «Про створення освітнього округу №1».

8. Про відкриття інклюзивного класу в Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області.

9. Про зміни до штатного розпису КЗ «ДЮСШ м.Селидового».

10. Про внесення доповнень до заходів Програми «Забезпечення мінімального достатнього рівня безпеки населення і території міста Селидове від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2020 роки»

11. Про затвердження Плану витрат коштів фонду охорони навколишнього природного середовища місцевого бюджету на 2019 рік.

12. Про внесення змін до складу виконкому міської ради.

 
 
 
16. Про припинення права оренди земельної ділянки приватному акціонерному товариству «Селидівський завод залізобетонних виробів»
 
 
 
19.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення релігійній організації «Релігійна громада Свідомості Крішни «Говінда» міста Селидове Донецької області»
 
20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Бондаренку Д.О.
 
 
22.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Зінченку Б.Б.
 
23.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Каплуну В.В.
 
24.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки учаснику бойових дій громадянину Кривцову Д.Ю.
 
25.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки учаснику бойових дій громадянину громадянину Маслу С.В.
 
26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Наговіциній Л.Г.
 
27.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки учаснику бойових дій громадянину громадянину Рогозі О.В.
 
28.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Герасимову О.М.
 
29. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Новаковській Г.П.
 
30.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Папяну В.А.
 
31.Про поновлення договору оренди землі товариству з обмеженою відповідальністю «Донбаснафтопродукт».
 
 
33.Про передачу в оренду земельної ділянки громадянці Веремєєнко О.Ф.
 
 
35. Про передачу в постійне користування земельної ділянки в м.Селидовому, траса Київ-Луганськ-Ізваріно, 700 км, буд.3 комунальному підприємству «Компанія «Вода Донбасу».
 
36.Про передачу в постійне користування земельної ділянки в м.Селидовому, траса Київ-Луганськ-Ізваріно, 700 км, буд.1 комунальному підприємству «Компанія «Вода Донбасу».
 
37.Про передачу в постійне користування земельної ділянки в м.Селидовому по вул.Мостова, буд.27 комунальному підприємству «Компанія «Вода Донбасу».
 
38. Про передачу в постійне користування земельної ділянки в м.Селидовому по вул.Гоголя, буд.2а комунальному підприємству «Компанія «Вода Донбасу».
 
39. Про передачу громадянину Красноперу С.П. у власність земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні.
 
40. Про передачу громадянину Мігушу А.В. у власність земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні.
 
41.Про передачу громадянину Петрію В.В. у власність земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні.
 
42. Про передачу громадянці Ткаченко О.С. у власність земельної ділянки, яка перебуває у її користуванні
 
43. Про передачу громадянці Щусь О.В. у власність земельної ділянки, яка перебуває у її користуванні
 
 
 
46. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянці Гачаєвій С.Е. та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Перемоги, буд.75 в м.Селидовому.
 
47. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Онищенку Р.В. та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Центральна, буд.126а в м.Селидовому.
 
48.Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Онищенку Р.В. та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Перемоги, буд.58 в м.Селидовому.
 
49. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянину Папяну В.А. та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Перемоги, буд.77 в м.Селидовому.
 
50.Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянці Щербаковій В.І. та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Черняховського, буд.52 в м.Селидовому.
 
51. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Селидівської міської ради Донецької області.
 
52. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Селидівської міської ради.
 
53. Про надання згоди на поділ земельної ділянки у м.Селидовому по вул.Вокзальна, 22.
 
 
 
56. Про дозвіл на безкоштовну передачу комунального майна з балансу Гірницької міської ради на баланс відділу освіти.