Проєкти рішень п'ятдесят четвертої чергової сесії Селидівської міської ради VII скликання 23.03.2020

1.Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 18.12.2019 №7/51-1537 «Про бюджет м.Селидове на 2020 рік».

2.Про затвердження розпоряджень міського голови.

3.Про відкриття інклюзивного класу в Гірницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 Селидівської міської ради Донецької області.

4.Про затвердження інформаційних та технологічних карток та внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послугу м.Селидове

5.Про поновлення дії договору від 20.04.2017 №187 про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди фізичній особі-підприємцю Пшеченко С.А.

6.Про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди по вул.Козацька, біля буд.148 в м.Селидове, фізичній особі-підприємцю Романченко С.В.

7.Про дозвіл на установку тимчасової споруди в м.Селидове, вул.Маяковського, біля буд.35 фізичній особі-підприємцю Казанчиній Н.В.

8.Про надання згоди на розробку детального плану території по вул.Перемоги, буд.15 в м.Селидовому.

9.Про Програму соціального захисту дитячого та дорослого населення міста Селидове, міста Гірник, міста Українськ, смт.Вишневе, с.Комишівка, смт.Курахівка, смт.Цукурине щодо пільгового стоматологічного обслуговування на 2020 рік.

13.Про затвердження переліку об'єктів, які підлягають відчуженню в 2020 році, і надання дозволу на продаж шляхом проведення аукціону.

20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Савчуку О.Г.

21. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Ахременку С.В.

22. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Батману М.І.

23. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Голубенко В.Ф.

24.Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Гудіну В.В.

25.Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Гудіну В.В.

26. Про передачу в оренду земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «СКІФ»

27. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.02.2016 № 7/5-159/5 «Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Максименку Ф.М.»

28. Про поновлення договору земельного сервітуту фізичній особі-підприємцю Чечеті Ю.М.

29. Про передачу громадянину Жеребченку А.С. у власність земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні

30. Про передачу громадянину Луценку А.В. у власність земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні

31. Про передачу громадянину Сіротіну В.О. у власність земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні

32. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Міхно Т.К.

33. Про надання згоди щодо продажу земельної ділянки громадянці Білоцерківець М.В. та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Гоголя, 43 в м.Селидовому

34.Про міську Програму по забезпеченню профілактики боротьби зі злочинністю на території м. Селидове «Правопорядок-2020».