Рішення виконкому на засіданні Селидівської міської ради 28.03.2018

 

ПЕРЕЛІК

рішень, які були прийняті на

засіданні виконкому Селидівської міської ради 28.03.2018

 

з/п

Найменування проекту рішення виконкому

1

Про роботу міського господарства в зимових умовах 2017-2018 років та заходи щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.

2

Про визначення уповноваженої особи для підписання додаткової угоди для розірвання договору про надання послуг з управлення багатоквартирним будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд від 01.07.2016 № б/н.

3

Про надання дозволу на вирубку дерев та гілок.

4

Про зміну договору найму на житлове приміщення

5

Про проведення призову в 2018 році громадян України 1998 року народження та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

6

Про внесення змін до рішення виконкому від 18.12.2017 № 192 «Про організацію громадських робіт у 2018 році»

7

Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях міста та легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

8

Про міську тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення),пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

9

Про надання допомоги окремим категоріям громадян.

10

Про внесення змін до вартості платних послуг, що надаються фізкультурно-спортивними закладами відділу з питань фізичної культури та спорту.

11

Про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

12

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік по місту Селидове ( з доповненнями ).

13

Про організацію пасажирських перевезень на міському та приміських автобусних маршрутах загального користування в межах Селидівської міської ради.

14

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян та стан виконавської дисципліни у виконкомі Селидівської міської ради за 2017 рік

15

Про створення прийомної сім`ї на базі родини ХХХХХХХХ та ХХХХХХ і влаштування до неї на виховання та спільне проживання неповнолітньої ХХХХХХХХХХХХХХХХХХ, дітей-сиріт.

16

Про виведення з прийомної сім`ї на базі родини ХХХХХХХХХХ неповнолітньої ХХХХХХХХХХХХХ, дитини-сироти.

17

Про влаштування неповнолітньої ХХХХХХХХХХХХХХ, дитини –сироти , до закладу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

18

Про надання дозволу неповнолітній ХХХХХХХХХХХХХХ на зняття грошових внесків з відсотками, усіма компенсаціями та нарахуваннями, право власності на які вона має.

19

Про затвердження переліку об’єктів, підприємств та видів робіт для залучення до оплачуваних суспільно-корисних робіт особою, яка вчинила адміністративне правопорушення .