ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ


В Селидівській міській раді з метою виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», та закону України «Про інформацію» і для забезпечення прозорості та відкритості щодо діяльності органів місцевого самоврядування створено механізм реалізації права кожного громадянина на доступ до публічної інформації.

Згідно Рішення Селидівської міської ради від 21.12.2011 № 6/16-450

-сектор з правової роботи та доступу до публічної інформації забезпечує своєчасне опрацювання, надання відповідей, направлення запитів на публічну інформацію відповідному розпоряднику. вул. К.Маркса, 8 тел. (06237)7-20-65, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..     

Для забезпечення доступу запитувачів до інформації, розпорядником якої є виконавчий комітет міської ради, призначено завідуючого сектора з правової роботи та доступу до публічної інформації міської ради - Ігнатенко Олександра Олександровича.

З метою подання запиту та отримання публічної інформації громадяни можуть звернутись до вище зазначеного відділу з понеділка-четвер з 9.00-16.00, п'ятниця з 9.00-15.00, перерва з 12.00 до 12.45.

Для подання запиту на інформацію поштою необхідно направити лист на адресу: 85400, Донецька область, м.Селидове, вул. К.Маркса 8, Селидівська міська рада.

Запит на інформацію має містити:

1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Для забезпечення доступу до публічної інформації запити також приймаються:

- по телефону за номером: (06237)7-20-65;

- факсом за номером: (06237) 7-24-17;

- електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                                            

- електронної форми розділу "Інформаційний запит"