• Скайп-зв’язок на тему «Декларування 2020: питання спадщини та іпотечного кредитування»

  Скайп-зв’язок на тему «Декларування 2020: питання спадщини та іпотечного кредитування»

  Нещодавно за участі начальника Мирноградської ДПІ Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області Наталії Кононіхіної  відбулося спілкування з платниками податків засобами skype в режимі відеозв’язку на тему «Декларування 2020: питання спадщини та іпотечного кредитування».

  Детальніше...

 • ВЕБПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ: ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ? ЯКІ МОЖЛИВОСТІ ПРОПОНУЄ?

  ВЕБПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ: ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ? ЯКІ МОЖЛИВОСТІ ПРОПОНУЄ?

  Вебпортал Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) – зручна, швидка, надійна, корисна форма індивідуальних послуг для пенсіонерів, застрахованих осіб та страхувальників.

  Детальніше...

Ефективне місто

 

В Селидовому громадськість обговорила стратегію - 2018 КЛУБУ «ЕФЕКТИВНЕ МІСТО»

171 5 грудня в Селидове відбулися громадські обговорення Стратегії клубу “Ефективне місто”. Поговорили про напрямки роботи, цілі, шляхи поліпшення якості взаємодії влади та громадськості. 

 

Про ЕЛектронний портал "РОЗУМНЕ МІСТО"

6

Записатися до лікаря або чиновника на прийом, створити заявку ЖКГ можливо через електронний портал «Розумне місто». Клуб «Ефективне місто» докладає зусиль, аби втілити це вжиття

 

СЕЛИДОВЕ ВПРОВАДЖУВАТИМЕ "РОЗУМНЕ МІСТО"

676 Вчора на засіданні клубу «Ефективне місто» так вирішили його учасники, які ознайомившись з презентацією платформи електронного врядування «Розумне місто», запропонували її представникам влади.

 

ПЕРШІ ДОСЯГНЕННЯ КЛУБУ

403 У попередніх У попередніх публікаціях ми писали про те, що в нашому місті одночасно з 16 містами Донеччини, Луганщини, Дніпропетровщини, Полтавщини стартувавпотужний проект “Ефективне місто”. 

 

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КЛУБУ "ЕФЕКТИВНЕ МІСТО" У СЕЛИДОВОМУ

122

05жовтня у приміщенні центральної міської бібліотеки м.Селидове відбулось перше засідання клубу «Ефективне місто».

У заході прийняли участь представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, засобів масової інформації.

 

ЕФЕКТИВНЕ МІСТО

560 26 вересня у приміщенні центральної міської бібліотеки відбулася лекція «Smart-city: розумне управління містом в інтересах громади».
Meteo.ua