ІНФОРМАЦІЯ

про результати проведення громадського обговорення (слухань) щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території по вул.Береговій, буд.140 в м.Селидове під реконструкцію нежитлового приміщення для розміщення офісно-торгівельної будівлі з блоком по обслуговуванню автомобілів та автомийкою».

Виконавчим комітетом Селидівської міської ради з  6 червня 2018 року по 6 липня 2018 року (включно) проводились громадські обговорення (слухання) щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території по вул.Береговій, буд.140 в м.Селидове під реконструкцію нежитлового приміщення для розміщення офісно-торгівельної будівлі з блоком по обслуговуванню автомобілів та автомийкою».

1. Відомості про замовника та розробника ДПТ:

Замовник: Селидівська міська рада

Розробник: МПП «Майстерня-С»

2. Підстава розроблення: рішення Селидівської міської ради від 29.11.2017 №7/26-844 «Про надання згоди на розробку детального плану території по вул.Береговій, буд.140 в м.Селидовому»

3. Мета проведення громадського слухання: врахування думки громадськості щодо проекту «Детальний план території по вул.Береговій, буд.140 в м.Селидове під реконструкцію нежитлового приміщення для розміщення офісно-торгівельної будівлі з блоком по обслуговуванню автомобілів та автомийкою».

4. Мета містобудівної документації:

- оформлення земельної ділянки під розміщення об’єкту громадського призначення: комплексу будівель та споруд офісно-торгівельного підприємства з блоком по обслуговуванню автомобілів та автомийкою;

- розміщення будівель і споруд офісно-торгівельного призначення на території нежитлової будівлі;

- раціональне використання територій та їх можливого функціонального призначення;

- розробка пропозиції щодо можливості вдосконалення інфраструктури міста у відповідності з вимогами діючих державних норм та правил;

- визначення параметрів забудови ділянки ДПТ;

- визначення всіх планувальних обмежень використання території;

-забезпечення можливості виконання санітарно-захисних і протипожежних розривів.

5. Повідомлення та матеріали щодо громадського обговорення (слухання) щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території по вул. Береговій, буд.140 в м.Селидове під реконструкцію нежитлового приміщення для розміщення офісно-торгівельної будівлі з блоком по обслуговуванню автомобілів та автомийкою» були розміщені на офіційному сайті Селидівської міської ради E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у розділі «Поточна діяльність», підрозділ «Містобудівна документація»; на стенді відділу архітектури та будівельного контролю Селидівської міської ради за адресою: м.Селидове, вул.К.Маркса, 8, 1-й поверх, каб. 4.

Пропозиції (зауваження) від громадськості з 6 червня 2018 року по 6 липня 2018 року (включно) приймалися виконавчим комітетом Селидівської міської ради, а саме:

В письмовій формі:

- відділом архітектури та будівельного контролю міської ради:

Буряк Марина Миколаївна – начальник відділу архітектури та будівельного контролю Селидівської міської ради, головний архітектор міста, м.Селидове, вул.К.Маркса, 8, 1-й поверх, каб. 4, тел. 7-08-71.

Поштою на адресу: 85400, Донецька обл., м.Селидове, вул.К.Маркса, 8.

В електронному вигляді: на електронну адресу: E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Протягом періоду проходження громадського обговорення (слухання) з 6 червня 2018 року по 6 липня 2018 року (включно) пропозицій та зауважень від громадськості до виконавчого комітету Селидівської міської ради не надходило.

За результатами проведення громадського обговорення Проект рішення «Про затвердження детального плану території по вул.Береговій, буд.140 в м.Селидове», відповідно до ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» після погодження планується винести для розгляду і затвердження на пленарному засіданні Селидівської міської ради.