Детальний план території земельної ділянки для реконструкції квартири під розміщення магазину косметичних товарів по вул. Михайлівська, буд. 94, кв.4 в м. Селидове Донецької області

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проведення процедури громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді  містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для реконструкції квартири під розміщення магазину косметичних товарів Лопашенко Оксані Вікторівні по вул.Михайлівська, буд.94, кв.4 в м.Селидове Донецької області.
(назва містобудівної документації)

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 виконавчий комітет Селидівської міської ради повідомляє що з 30 січня 2019 року по 01 березня 2019 року (включно) триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді  детального плану території, розташованої за адресою: м.Селидове, вул.Михайлівська, буд.94, кв.4 для реконструкції квартири під розміщення магазину косметичних товарів.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій до проекту Детального плану території.

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Відповідно до рішення Селидівської міської ради від 28.11.2018 р №7/38 - 1160  «Про надання згоди на розробку детального  плану території по вул.Михайлівська, буд.94, кв.4 в м.Селидове» було надано дозвіл на розроблення містобудівної документації - детального плану території, розташованої за адресою: м.Селидове, вул.Михайлівська, буд.94, кв.4 для реконструкції квартири під розміщення магазину косметичних товарів.

Квартира розташована за адресою: м.Селидове, вул.Михайлівська, буд.94, кв.4 належить на праві приватної власності Лопашенко Оксані Вікторовні.

Мета містобудівної документації:

- уточнення  положень генерального плану населеного пункту,

- визначення функціонального призначення, параметри забудови земельної ділянки ДПТ;

- організаціїя транспортного і пішохідного руху, розташування інженерних мереж;

- визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

Використання земельної ділянки - земельна ділянка, що розглядається, займає площу - 0,0042га.  На даний час територія ДПТ - землі житлової та громадської забудови комунальної власності Селидівської міської ради, які не надані у власність чи користування. Територія, на якій планується здійснити прибудову, вільна від забудови.

Об’єкт, який проектується, не є джерелом забруднення водного і повітряного середовища.

Техніко-економічні характеристики об’єкта:

• Площа земельної ділянки – 0.0042 га;

в тому числі :

- під забудову – 24,0 м2;

- під вимощення – 18,0 м2;

Тривалість будівництва – 24 місяці

Відомості про замовника та розробника ДПТ:

1.Замовник:  Селидівська  міська рада

2.Розробник: Фізична особа- підприємець Прудіус Сергій Ілліч (Сертифікат серія АА № 000088)

3.Підстава розроблення: рішення Селидівської міської ради від 28.11.2018 р №7/38 - 1160 «Про надання згоди на розробку детального плану території по вул.Михайлівська, буд.94, кв.4  в  м.Селидове»

Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом:

З Детальним планом території можна ознайомитися у строк з 30 січня 2019 року по 01 березня 2019 року (включно) у відділі архітектури та будівельного контролю Селидівської  міської ради за адресою: м.Селидове, вул.К.Маркса, 8, 1-й поверх, каб.4, тел.: 7-08-71 або на офіційному веб-сайті Селидівської міської ради у розділі «Поточна діяльність», підрозділ «Містобудівна документація».

Демонстраційний матеріал  детального плану буде розміщено з 30 січня 2019 року по 01 березня 2019 року (включно) в приміщенні виконкому Селидівської міської ради за адресою: м.Селидове, вул.К.Маркса, 8, 1-й поверх  каб. 4.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у строк з 30 січня 2019 року по 01 березня 2019 року (включно) відділом архітектури та будівельного контролю Селидівської міської ради. Пропозиції будуть розглянуті у порядку, передбаченому постановою КМУ №555 від 25.05.2011 року

- поштою на адресу: 85400, Донецька обл., м.Селидове, вул.К.Маркса, 8.

- в електронному вигляді:  на електронну адресу: е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про результати проведення громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території буде розміщена на офіційному веб-сайті Селидівської міської ради у розділі «Поточна діяльність», підрозділ «Громадські слухання».