1 грудня у всьому світі був проведений день боротьби зі СНІД!

Ця дата є дуже важливою для нашої країни, адже питання захворюваності на СНІД дуже гостро стоїть серед нашого населення.

Україна посідає (тільки вдумайтеся!) 1 місце по захворюванню на СНІД серед країн Європи! Тому вкрай важливо працювати над профілактикою зі всіма верствами громадськості.

Кожна друга людина, яка живе з ВІЛ не знає про свій статус! І це жахливо!

Тому серед медичних працівників амбулаторій Центру ПМСД Селидівської міської ради був проведений флешмоб #Зупинимо_СНІД_разом ціллю якого стало заклик населення до обстеження на ВІЛ та профілактики ВІЛ/СНІД.

Нагадуємо, що Ви можете зробити швидкий тест на ВІЛ абсолютно безкоштовно та анонімно, звернувшись до свого сімейного лікаря!

Ще однією метою флешмобу #Зупинимо_СНІД_разом було донесення важливості лікування людей з ВІЛ антиретровірусною терапією, адже коли ставлять цей діагноз, багато людей закривається у собі, вважає, що життя втрачає свій сенс, але це не так!

Завдяки постійній терапії повноційне життя з ВІЛ можливе!

Не забувайте, що від Вас залежить Ваше здоров'я та майбутнє життя!