20 листопада - Всесвітній день дитини

Святкування Всесвітнього дня дитини виникло в середині минулого століття, а саме в 1954-му році, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй затвердила свою резолюцію № 836 (IX), рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956-го року.

В цей день ми, дорослі, повинні ще глибше усвідомити ту відповідальність, яка лежить на нас за долі малюків, підлітків та юнацтва. Наповнювати життя підростаючого покоління радістю, захищати дитячий спокій, створювати умови для духовного і фізичного розвитку дітей - наш святий обов’язок та головне завдання. Адже кожна дитина має право на щасливе дитинство, сімейний затишок, гарну освіту, повноцінний відпочинок, якісну охорону здоров’я та медичну допомогу, на захист від байдужості та жорстокого поводження.

Діти завжди були і залишаються найбільшою цінністю. Вони – головне, що є в кожної матері, в кожного батька, в кожній державі.

Одним з головних завдань влади на всіх рівнях була і є допомога тим, хто цього потребує.

Напередодні цього дня сім’ї,  які потребують особливої уваги та підтримки звернулись за допомогою до народного депутата України Володимира Мороза і новообраного міського голови Віталія Нешина.

Сьогодні вони зустрілись з батьками особливих дітей, поспілкувались, визначили проблемні питання та їх нагальні потреби,а також вручили їм продуктові набори.

113
115 114
116 117 118
119