Актуальні питання навчання населення з протимінної безпеки розглянули в Селидівському міському центрі зайнятості

21 липня в Селидівському міському центрі зайнятості пройшов вебінар із залученням соціальних партнерів - представників "Благодійного фонду "Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні".

« На сьогодні,  внаслідок актуалізації  проблеми мінної небезпеки,  критично зросла загроза життю громадян та провадження господарської діяльності на території держави»,- розпочала зустріч представниця фонду  Вікторія Кулікова.

Продовж онлайн спілкування спікери фонду нагадали основні правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Ознайомили учасників із основними видами боєприпасів,  які зустрічаються на території області. Проінформували  про речовини та предмети, які створюють небезпеку для здоров’я і життя. Навчили порядку дій у разі виявлення таких предметів.