апаратна нарада

20.07.2021  в.о. міського голови Руслан Суков провів апаратну нараду з заступниками міського голови та керівниками відділів.

Обговорювалися поточні робочі моменти стосовно ходу реалізації програми про демонтаж аварійних дерев, оголошених тендерів із закупівлі зупиночних павільйонів, прибирання стихійних звалищ та ін.

Керівник громади анонсував, що з наступного тижня розпочнуться роботи з монтажу "лежачих поліцейських", дорожніх знаків і дзеркала по вулиці Козацькій, що дозволить зробити цю вулицю безпечніше.

Також Руслан Суков дав завдання пропрацювати механізм допомоги від громади КП «Комунальник».  Комунальне підприємство має  заборгованість по заробітній платі перед працівниками з квітня 2021року.