«ART-Ukraine»

У Святогірську пройшов обласний відкритий форум творчої та обдарованої молоді «ART-Ukraine», організований Управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації у співпраці з Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром.

Дев’ять митців з різних містечок Донецької області зустрілись разом для спільної мети – вшанувати героїчні подвиги українських військовослужбовців, бійців добровольчих батальйонів у ході російсько-української війни. Серед учасників творчої зустрічі був наш земляк – Олександр Ремньов – працівник Центру дозвілля та українських традицій м.Селидове.

Щоб передати весь біль, героїзм та мужність, художники відвідали три визначні для жителів Донеччини локації – с. Пришиб, де вшановано пам’ять льотчиків, які у 2014 році загинули у палаючому військовому літаку, гору Карачун у Слов’янську та с.Семенівка, це місця пам’яті полеглих героїв і вшанували їх в цей день творами мистецтва.

Впродовж трьох днів плідної роботи було створено понад 30 художніх робіт у техніках – акварель, акрил і пастель.

Олександр Ремньов за участь у форумі отримав Подяку від начальник управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації.