Бібліофреш "Планета періодики" або Газети та журнали в бібліотеках нашого міста

Незмінна передумова успішної роботи будь-якої бібліотеки ‒ її фонд, який складається не тільки з книг, а і з газет та журналів!

Сьогодні, в епоху Інтернету та швидкого доступу до інформації, друковані видання не втратили своєї актуальності та прихильників, але... значно подорожчали! Однак вихід є - це бібліотека! Тож ми раді нагадати своїм читачам, а також усім зацікавленим мешканцям міст Селидове, Українськ, Гірник та селища Цукурине, що саме в бібліотеках можна обрати собі до смаку не тільки книгу, а і журнал і газету.

Традиційно дізнатися про усі новини міста, перемоги та досягнення городян можна зі сторінок міської газети "Наша зоря".

Газета "Голос України" офіційно оприлюднює закони та інші нормативно-правові акти України, роз'яснення до них та іншу офіційну інформацію, всебічно висвітлює діяльність Верховної Ради та органів місцевого самоврядування. Також у виданні можна ознайомитися з актуальними проблемами державотворення і життя суспільства, соціально-економічними перетвореннями та соціальним захистом населення, з питаннями зміцнення законності та правопорядку, культурного життя.

Читачі старшого покоління знайдуть корисну для себе газету "На пенсии", яка містить багато різноманітних консультацій від фахівців, зокрема, юридичних. А також має тематичні додатки: "Дача", "Здоровье", "Вкусно" тощо.

Дівчат та жінок особливо порадують свіжі номери "Единственной" та "Подружки".

Дитячі бібліотеки міста з радістю порекомендують своїм юним читачам розважально-пізнавальний журнал "Яблунька та еколого-натуралістичний ‒"Паросток".

Бібліотечним фахівцям корисними будуть журнали "Шкільна бібліотека" та "Бібліотечна планета".

Сподіваємось, що кожен може знайти в наших бібліотеках, те, що його зацікавить, зокрема газети та журнали. Тож запрошуємо вас! Ми завжди вам раді!