Більше півмільярду гривень донараховано аудитом Донеччини

за результатами документальних перевірок.

124

Одним із основних принципів податкового законодавства є загальність оподаткування, відповідно до якого кожна особа зобов’язана сплачувати встановлені Податковим кодексом України податки та збори, платником яких вона є.

Податкова Донеччини у січні-вересні 2020 року здійснила перевірки платників податків, за результатами яких порушникам законодавства донараховано 510,2 млн гривень.

Крім того, підрозділами податкового аудиту Донеччини забезпечено надходжень грошовими коштами на 33,4 млн грн, зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 5,3 млн грн, зменшено залишки від’ємного значення ПДВ, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного періоду – на 5,3 млн гривень.

Загалом, за 9 місяців 2020 року фахівці управління податкового аудиту ГУ ДПС у Донецькій області провели 53 планові перевірки платників податків, 424 позапланові перевірки і зробили 968 узагальнюючих податкових інформацій.

Нагадуємо платникам податків, що перевірити, чи планується перевірка їх підприємств у 2020 році, можна на сайті ДПС України за наступним посиланням https://tax.gov.ua/diyalnist-/plani-ta-zviti-roboti-/402509.html.