БЮДЖЕТ МІСТА ПРИЙНЯТО!

У середу, 13 січня, відбулась четверта, позачергова, сесія Селидівської міськради. Основним питанням порядку денного на ній було "Про внесення змін і доповнень до рішення Селидівської міської ради "Про бюджет м. Селидове на 2016 рік". Доповідала по основному питанню начальник фінансового управління міської ради Т.Б.Рогоза.

Тетяна Борисівна коротко зупинилась на змінах у бюджеті і на основних статтях. Окрім іншого, цьогоріч на місцевий бюджет покладено функції з утримання закладів професійно-технічної освіти, а це професійно-технічний ліцей та ПТУ м. Гірник. Тож додаткове навантаження на бюджет складе 11 млн. грн. Т.Б.Рогоза доповіла й про інші статті видатків та доходів. 

 

Депутати підтримали це рішення, як й інші питання, яких на позачергову сесію було винесено 12. Серед розглянутих питань чотири стосувались створення нових ОСББ - в буд №№5, 23, 25 по вул. К.Маркса та №24 по вул. Гоголя. Також були розглянуті питання капітального ремонту Будинку культури в Селидовому, затвердили перелік об'єктів, які підлягають відчуженню в 2016 році та інші.

Сесію провів Селидівський міський голова В.В.Ремізов.