ЧИСТЕ МІСТО – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОЖНОГО!

Весна - чудова пору року! Природа прокидається, наповнюється енергією, життям. Природа навесні - це особливий світ, який вражає своєю незвичайністю.

За короткі три весняні місяці природа встигає пережити величезні метаморфози. Жодна інша пора року не може похвалитися такими змінами, які відбуваються навесні. Все місто з приходом весни змінюється, усюди все розцвітає, повітря наповнюється ароматами квітів.

Шановні мешканці! Чисте місто - це показник культури мешканців, які проживають в ньому! Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території  в нашому місті та довкіллі - це обов’язок кожного. Крім того, це ознака нашої культури та вияв свідомості громадськості.

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 №310 «Про затвердження Типових правил благоустрою території населеного пункту», а також з метою забезпечення належного стану благоустрою прилеглої території кожен суб’єкт господарювання зобов’язаний подбати про прибирання прилеглої до його об’єктів територій, тож

ЗАКЛИКАЄМО КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ФОРМИ ВЛАСНОСТІ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ, КОЖНОГО МЕШКАНЦЯ, УСІХ, КОМУ НЕ БАЙДУЖА СЕЛИДІВСЬКА ГРОМАДА, НАВЕСТИ ЛАД НА СВОЇХ ТЕРИТОРІЯХ ТА ПРИБРАТИ ДІЛЯНКИ ЗА ЯКІ ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ, А САМЕ ТЕРИТОРІЇ: БІЛЯ МАГАЗИНІВ, КАФЕ, РЕСТОРАНІВ, БАНКІВ, АПТЕК, МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ТА ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТОЩО.

МЕШКАНЦІВ БАГАТОПОВЕРХІВОК ТА ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ ПРОСИМО ПОДБАТИ ПРО ЧИСТОТУ НА ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЯХ, У ПІД’ЇЗДАХ БУДИНКІВ, НА ТЕРИТОРІЯХ ПРИВАТНИХ САДИБ.

Звертаємо Вашу увагу, що зазначеним Наказом також передбачено забезпечення постійного прибирання сміття, побутових відходів, бруду, опалого листя та встановлення урн для сміття біля кожної споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності.

539 541

З метою недопущення виникнення стихійних звалищ за результатами прибирання ви можете укласти договір з КП «Комунальник м.Селидове» на вивезення сміття.