COVID-19 НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

Розпочався новий навчальний рік, а разом з ним і нова хвиля COVID-19, яка дуже різко та швидко почала розповсюджуватися нашою громадою.

Станом на 14 вересня 2021р. по даним амбулаторій Центру первинної допомоги Селидівської міської ради з початку карантину зареєстровано  1589 підтверджених випадків захворювань на COVID-19 (Селидівська  ТГ – 1275, Курахівська  ТГ — 314), з них:

• 1304 людини одужало
  • 66 знаходяться на амбулаторному лікуванні

ЗА ТИЖДЕНЬ ( З 7 ПО 14 ВЕРЕСНЯ ) НА COVID-19 ЗАХВОРІЛО 48 ОСІБ ( З НИХ 45 МЕШКАНЦІВ СЕЛИДІВСЬКОЇ ТГ).

З 01.01.2021 року, працівниками Центру ПМСД, в Селидівській ТГ, виявлений 901 хворий на COVID-19.

З початку 2021 року лікарями сімейних амбулаторій зареєстровано  817  пневмоній, станом на 14 вересня – 31 особа  знаходяться на амбулаторному лікуванні.

За минулий тиждень маємо значний стрибок захворюваності на  COVID-19 серед населення, тому, НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО:

• Надягайте захисні маски та дотримуйтеся фізичної дистанції у громадських місцях
  • Мийте руки та використовуйте спиртовмісні антисептики
  • Вакцинуйтеся від COVID-19 в пунктах щеплень сімейних амбулаторій

Будь ласка, не нехтуйте своєю безпекою, не зневажайте карантинні правила, навіть, якщо ви вакциновані, адже Ви й надалі можете бути носіями коронавірусної інфекції!

Запрошуємо на вакцинацію від COVID-19!

Вакцинація – це єдиний надійний захист від коронавірусної хвороби та її наслідків. Це швидко, просто та безпечно, а головне – краще, ніж дороговартісне лікування та реабілітація після наслідків перенесенного COVID-19.

З початку вакцинальної кампанії (березень 2021 р.) проти COVID-19, медиками Центру первинної допомоги Селидівської міської ради проведено 18 248 щеплень 9882 особам.

Вакцинація проводиться усім повнолітнім особам, НЕЗАЛЕЖНО ВІД НАЯВНОСТІ укладеної декларації з сімейним лікарем.

Зверніть увагу! Отримати щеплення Ви можете щоденно в сімейних амбулаторіях у певні години роботи, уточнити які Ви можете за телефоном контакт-центру 099 728 70 20. А також у вихідні працює Центр масової вакцинації проти COVID-19 у будівлі Селидівського виконкому за адресою вул.К.Маркса, 8, каб.№7 з 9.00 до 12.00.

На момент щеплення, для внесення даних про вакцинацію, при собі потрібно мати паспорт, ІНН, закордонний паспорт (за наявності) та телефон (для незадекларованих осіб).

Всі особи, які пройшли повний курс вакцинації ( отримали 2 дози) та мають потребу виїхати за кордон можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію на реєстратурі амбулаторії. Для того, щоб документ вважався чинним – потрібно щоб на міжнародному свідоцтві обов’язково була печатка закладу, де ви його отримуєте.

Не забувайте, що інтервали між вакцинами  різного виробника також відрізняються. Слідкуйте за Вашим інтервалом, щоб не пропустити щеплення.

Нагадуємо інтервали між введенням першої та другої дози вакцин:

CoronaVac 14-28 днів

Comirnaty 21 день

Moderna 28 днів

AstraZeneca 4-12тижнів.

Тільки спільними зусиллями ми переможемо епідемію та збудуємо міцний колективний імунітет!