COVID-19. НОВИНИ, ЗАХВОРЮВАНІСТЬ, ВАКЦИНАЦІЯ ТА ПОРАДИ

Станом на 21 липня 2021р. по даним амбулаторій Центру первинної допомоги Селидівської міської ради з початку карантину зареєстровано

1478 підтверджених випадків захворювань на COVID-19 (Селидівська  ТГ – 1200, Курахівська  ТГ — 278), з них:

• 1210 людей одужало
  • 54 знаходяться на амбулаторному лікуванні.

З 01.01.2021 року  - виявлено  хворих на COVID-19 - 1027  осіб:

Селидівська ТГ — 826;

Курахівська  ТГ (м.Гірник та смт.Курахівка) — 201.

З початку 2021 року зареєстровано  772  пневмонії, станом на 21 липня – 8 осіб  знаходяться на амбулаторному лікуванні.

На сьогодні вся Україна знаходиться у зеленій зоні епідемічної небезпеки, але карантин продовжується й карантинні заходи та правила продовжують діяти!

Будь ласка, не нехтуйте своєю безпекою!

• Дотримуйтеся фізичної дистанції у громадських місцях та носіть захисні маски
  • Мийте руки та використовуйте спиртовмісні антисептики
  • Вакцинуйтеся від COVID-19 в пунктах щеплень сімейних амбулаторій

Запрошуємо на вакцинацію від COVID-19!

Вакцинація – це єдиний надійний захист від коронавірусної хвороби та її наслідків. Це швидко, просто та безпечно, а головне – краще, ніж дороговартісне лікування та реабілітація після наслідків перенесенного COVID-19.

З початку вакцинальної кампанії (березень 2021 р.) проти COVID-19, медиками Центру первинної допомоги Селидівської міської ради проведено 8867 щеплень 4762 особам вакцинами Astrazeneca Covishield та SKBio, Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech, CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech.

Вакцинація проводиться усім повнолітнім особам, НЕЗАЛЕЖНО ВІД НАЯВНОСТІ укладеної декларації з сімейним лікарем.

Зверніть увагу! Записатися на вакцинацію ви можете ВЖЕ ЗАРАЗ. Про дату та час вашої вакцинації вам заздалегідь повідомить медичний працівник. Для щеплення потрібно мати при собі паспорт, ІНН та телефон (для незадекларованих осіб).

Всі особи, які пройшли повний курс вакцинації ( отримали 2 дози) та мають потребу виїхати за кордон можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію у свого сімейного лікаря.

Запрошуємо всіх, хто хоче отримати безкоштовне щеплення від COVID-19 для запису на вакцинацію.

Записатися ви можете за телефоном контакт-центру - 099 728 70 20 або зателефонувавши/звернувшись до свого сімейного лікаря.

Тільки спільними зусиллями ми переможемо епідемію та збудуємо міцний колективний імунітет!