Декада зайнятості для людей з інвалідністю

19 листопада в рамках проведення Загальнообласної Декади зайнятості для людей з інвалідністю Селидівським міським центром зайнятості був проведений Ярмарок вакансій у форматі онлайн.

Мета заходу - надати реальну допомогу в працевлаштуванні громадянам з інвалідністю.

79

Головною перешкодою успішного працевлаштування людей з особливими потребами, є їх психологічна неготовність до праці, занижена самооцінка, та невміння правильно та грамотно презентувати себе роботодавцям.

«Людина протягом свого життя має професійні злети і падіння. Але ніколи не можна впадати у відчай і завжди пам’ятати, що роботу знаходять ті, хто її шукає» - наголосила директорка Галина Головченко.

На Ярмарок вакансій були запрошені представники Селидівське ВУВКГ КП "Компанія "Вода Донбасу", ТОВ «ВІК «Софія», ДП «Селидіввугілля», ТОВ "ХЛІБНИЙ СМАК" та ТОВ "УРОЖАЙ ДИСТРИБЬЮШН". Представлені вакансії: бухгалтер, слюсар АВР, електрогазозварник, сестра медична та інші.

78

Роботодавці-учасники ярмарку розповіли про умови та оплату праці, вимоги до претендентів на вакансії. Шукачі роботи отримали відповіді на запитання, одночасно презентували свої професійно-кваліфікаційні якості усім роботодавцям.