Декларування доходів – як можливість повернення коштів за навчання

Олександрівська ДПІ Покровсько–Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області нагадує,

що відповідно до п.п. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України платник податку має право включити до податкової знижки фактично здійснені ним протягом звітного року витрати у вигляді сум коштів, сплачених ним на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

Шановні мешканці! Звертаємо увагу, що інформацію щодо сум нарахованого загального річного оподатковуваного доходу, застосованих ПСП, утриманого податку на доходи фізичних осіб - фізичні особи отримують у вигляді довідки про доходи від свого роботодавця; скористатися правом на нарахування податкової знижки можна лише за наслідками звітного податкового року. Таке право не продовжується та не переноситься на наступний рік, якщо громадянин не скористався своїм правом у встановлений строк.