День мультфільмів у м.Гірник

Чи бувають малюки, які не люблять мультиків? Веселі, кумедні та симпатичні персонажі так захоплюють! Тим паче, що в багатьох із них є свої таємниці. Варто вимовити заповітне слово «мультфільм», як дитина з усіх ніг біжить до телевізора. Адже мультик – це жива казка. І не важливо, яке дійство розвертається на екрані, стежити за яскравими персонажами так цікаво!

Будинок культури м.Гірник 6 квітня святкував Міжнародний день мультфільмів. Юні відвідувачі свята цікаво провели час у розважальній кімнаті за переглядом мультфільмів різних жанрів та епох. Діти взяли активну участь у вікторині «Казкові загадки, дитячі відгадки» та з великим задоволенням переглянули  повчальні мультфільми: «Про Петрика П’яточкіна», «Про дівчинку, яка наступила на хліб», «Як козаки грали у футбол», адже повчальні  мультфільми допомагають дитині осмислити ситуацію, зробити правильні висновки, подивитися на себе з боку. На гостину завітав і персонаж одного з мультфільмів – український козак. Ведуча свята Світлана Вітова розповіла дітям про козаків, їх подвиги та цікаві пригоди.

271

Мультфiльми – це засіб виховання дитини. Без сумніву, події, що відбуваються у мультфільмі, розвивають уяву і мислення малюка, формують його світогляд. Тому, діти, дивіться мультфільми!