День шахів відзначили в бібліотеці міста Українськ

20 липня у всьому світі відзначають Міжнародний день шахів.

Науковці підтверджують, що регулярне заняття шахами — це психологічна школа успіху. Тож не дивно, що вона високо цінується і відзначається у 178 країнах світу. Багато батьків (особливо матусі) вважають шахи ідеальним видом спорту, у якому дитина не зламає руки, не вивихне ноги й не отримає ніяких травм. Шахи для дітей — це не тільки гра, що приносить задоволення, а й активний засіб для інтелектуального розвитку.

Саме в цей день у бібліотеці для дітей міста Українськ проводився інформаційно – пізнавальний турнір «Стривайте! В мене всі ходи записані». На зустріч до юних шахістів прийшов колишній кандидат у майстри спорту з шахів Юрій Володько, який був наставником та суддею.

Хлопці почули цікаву розповідь про шахи, які поєднують в собі спорт, науку та мистецтво, крім того, це відмінний тренажер для гнучкості розуму та поліпшення пам’яті, а також зіграли декілька партій та виявили переможця міні турніру. Це Олександр Федоренко, учень 5-Б класу Української загальноосвітньої школи №12.

Бібліотекар представила до уваги присутніх презентацію  «День шахів в Україні», присвячену  цікавим моментам  з історії шахів.

Захід пройшов у надзвичайно затишній та доброзичливій обстановці. Діти виявили  бажання продовжувати зустрічі за шаховою дошкою, а також створити шаховий клуб у місті. Бажаємо їм успіхів!

365 366