День вишиванки у таборі "Антошка"

Зранку табір «Антошка» святково зустрів своїх вихованців.

Діти всі одягли вишиванки і полинули в прекрасний світ народної вишивки, щоб дізнатися більше про наші традиції, обряди, культуру та історію.

Під час свята лунали пісні «А сорочка мамина біла-біла», «Рушничок» та інші. Діти переглянули відео «Це наше – це твоє», «Українські візерунки», «Вишиванка».

Далі свято продовжилося «Козацькими розвагами».

Дві команди хлопчиків взяли участь у веселих змаганнях.

Як справжні козаки показали свою спритність, сміливість, завзятість.

В нагороду для дітей працівники їдальні приготували смачний обід.

Також в цей день до табору «Антошка» завітали головний спеціаліст служби у справах дітей Селидівської міської ради Ірина Колісник та спеціаліст І категорії служби  Михайло Дробний. Вони ознайомили дітей з тим, що 12 червня - Всесвітній день боротьби за ліквідацію експлуатації дитячої праці. Вихованці залюбки з цікавістю слухали гостей і виконували практичні завдання.

Напередодні свята Дня батька кожна дитина намалювала портрет свого тата. Їх роботи прикрасили виставку у холі «Портрет мого тата». Разом з батьками діти грали в настільні ігри, приймали участь у спортивних змаганнях «Спорт у житті моєї родини». На заняттях гуртка хлопчики та дівчатка виготовили подарунок для тата.