До Дня собору славних і всехвальних 12 апостолів

13 липня 2016 року до святкування Дня Собору святих славних і всехвальних 12-ти Апостолів Христових, для засуджених, які перебувають на обліку Селидівського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції було організовано відвідання Церкви Св.Великомученника Пантелеймону Московського патріархату міста.


Духовна робота серед засуджених є важливою складовою процесу їх виправлення, перевиховання та поводження у суспільстві, адже тільки спільними зусиллями працівниками кримінально-виконавчої інспекції та релігійних організацій, зможуть допомогти засудженим знайти свою дорогу, щоб у подальшому не було повернення до кривої стежки життя.

Засуджені з ентузіазмом беруть участь у заходах такого роду, оскільки вони розуміють, що віра в Бога, зміцнює їх віру в себе, в свої сили і можливість виправитися. Кожен з присутніх залишився духовно збагачений та сповнений надією на щасливе майбутнє, вірою у цілющу силу молитов, які надають наснаги та не полишають сил, навіть, у самі найтяжчі моменти людського життя.

Селидівський МВ КВІ й надалі планує співпрацювати із церквою, аби допомогти підобліковим зрозуміти, що необхідно жити в гармонії з собою і оточуючим світом.