До локдауну вже близько

В Європі за добовим приростом COVID-19 Україна посідає 3 місце після Британії та Росії. У світі за добовою смертністю від коронавірусу, Україна займає 9 місце.

У всій країні, в регіоні, й, зокрема, у Селидівській громаді кількість нових випадків перевищує попередні показники попередніх хвиль, коронавірус поширюється дуже швидко, не шкодує ані людей з хронічними захворюваннями, ані людей похилого віку, ані молодь та дітей.

ЗА ТИЖДЕНЬ (З 6 по 12 ЖОВТНЯ) лікарі сімейних амбулаторій Центру первинної допомоги Селидівської міської ради ЗАФІКСУВАЛИ 233 НОВИХ ВИПАДКА COVID-19 ( з них 186 мешканців Селидівської ТГ).

Станом на 12 жовтня 2021р по даним амбулаторій Центру первинної допомоги Селидівської міської ради, з початку 2021 року, виявлено 1887 хворих на COVID-19:

Селидівська ТГ — 1527;

Курахівська ТГ (м.Гірник, смт.Курахівка, с.Гостре) — 356.

Наразі 676 осіб, хворих на COVID-19, знаходяться на амбулаторному лікуванні!

З 01.01.2021 року лікарями сімейних амбулаторій зареєстровано 930  пневмоній, станом на 12 жовтня – 83 особи знаходяться на амбулаторному лікуванні.

97,1% людей, яких госпіталізували з COVID-19 у вересні в Україні, були невакцинованими, тобто не отримали двох доз антиковідної вакцини, про що свідчать дані електронної системи охорони здоровя. Це ще один привід подумати про свій захист та негайно вакцинуватися проти COVID-19!

НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ПРАВИЛ:

• Носіть захисні маски та дотримуйтеся фізичної дистанції у місцях скупчення людей
  • Мийте руки та використовуйте спиртовмісні антисептики для дезінфекції рук
  • Вакцинуйтеся від COVID-19 в пунктах щеплень сімейних амбулаторій
  • Утримуйтеся від відвідування місць скупчення людей

Вакцинуйтеся від COVID-19, адже це єдиний наш із вами порятунок!

З початку вакцинальної кампанії (березень 2021 р.) проти COVID-19, медиками Центру первинної допомоги Селидівської міської ради проведено 21 913 щеплення.

Вакцинація проводиться усім повнолітнім особам, НЕЗАЛЕЖНО ВІД НАЯВНОСТІ укладеної декларації з сімейним лікарем.

Зверніть увагу! Отримати щеплення Ви можете щоденно в сімейних амбулаторіях у певні години роботи, уточнити які Ви можете за телефоном контакт-центру 099 728 70 20. А також у вихідні працює Центр масової вакцинації проти COVID-19 у будівлі Селидівського виконкому за адресою вул.К.Маркса, 8, каб.№7 з 9.00 до 12.00.

На момент щеплення, для внесення даних про вакцинацію, при собі потрібно мати паспорт, ІНН, закордонний паспорт (за наявності) та телефон (для незадекларованих осіб).

Всі особи, які пройшли повний курс вакцинації ( отримали 2 дози) та мають потребу виїхати за кордон можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію на реєстратурі амбулаторії.

Не забувайте, що інтервали між вакцинами різного виробника також відрізняються. Слідкуйте за Вашим інтервалом, щоб не пропустити друге щеплення.

Нагадуємо інтервали між введенням першої та другої дози вакцин:

CoronaVac 14-28 днів

Comirnaty 21 день

Moderna 28 днів

AstraZeneca 4-12тижнів.

Тільки спільними зусиллями ми можемо уникнути локдауну та багатьох неприємностей, які несе з собою COVID-19.

Вакцинуйтеся, дотримуйтеся карантинних правил безпеки й не хворійте!