До "Смарагдового міста" на оздровлення

1 квітня 2021 року службою у справах дітей міської ради доправлено до санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто» (м. Святогірськ) 26 дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, учнів та вихованців закладів освіти Селидівської міської ради, для проходження соціальної реабілітації та оздоровлення.

Залишено повторно - 8 дітей.

88 89

За ініціативою міського голови Віталія Нешина, з метою забезпечення прав, свобод та законних інтересів дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, перевезення дітей відбувається за рахунок коштів з місцевого бюджету. В поточному році відправлено на реабілітацію та оздоровлення 82 дитини, залишено повторно - 27, повернено в сім’ї - 47.

90 91

Орган опіки та піклування міської ради сподівається, що дітлахи гарно та весело проведуть час, відпочинуть та наберуться сил.