До уваги громадян!

Враховуючи положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)»

та рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відділ реєстрації місця проживання громадян Селидівської міської ради закликає утриматися від відвідування відділу без нагальної потреби! Просимо з розумінням поставитися до таких обмежувальних заходів – це задля Вашої особистої безпеки, безпеки ваших рідних та наших працівників!

Якщо ж причина звернення невідкладна і потребує обов’язкового відвідування відділу, просимо дотримуватись наступних рекомендацій щодо зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій: користуватися захисною маскою; обробляти руки на вході до відділу антисептичними засобами; під час подорожі до відділу уникати контакту з усіма, хто має симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, просимо вас залишитися вдома та утриматися від відвідування відділу!

За можливістю для отримання консультацій звертатися за телефоном: (06237) 7-46-78;

Міцного здоров'я усім нам!