До уваги мешканців міст та селищ Селидівської міської ради!

«Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» надає щотижневі оперативні дані щодо захворюваності та проведенню досліджень на виявлення коронавірусної інфекції COVID-19 серед населення міст та селищ Селидівської міської ради.

Сповіщаємо, що:

Станом на 29.09.2020 на території Селидівської міської ради загалом було зареєстровано 30 підтверджених випадків коронавірусної хвороби.

На самоізоляції з початку карантину під медичним супроводом лікарів Центру перебували 163 особи, які знаходились в країнах з місцевою передачею коронавірусної інфекції. На сьогоднішній день – 3 особи.

Протестовано експрес-тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію – 828 осіб, з них:

- хворих на пневмонію -176 осіб
- гострі респіраторні захворювання з ускладненням –547 особи
- медичні працівники Центра – 105 осіб.

Результати проведених експрес-тестувань: 26 позитивних, 802 – негативних.

За направленнями лікарів Центру для діагностики COVID-19 проведено 736 ПЛР-досліджень, а саме:
мобільною бригадою Селидівської ЦМЛ – 606, з них:

- хворим на пневмонію – 100;
- контактним особам на COVID-19 – 197;
- особам на самоізоляції – 151;
- на планову госпіталізацію – 158.
в амбулаторіях Центру на планову госпіталізацію – 130.

На сьогоднішній день отримано результатів: 30 позитивних та 633 негативних, інші – знаходяться на дослідженні.

З початку 2020 року на амбулаторному лікувані було проліковано 345 хворих на пневмонію, серед них - 99 дітей.

НАГАДУЄМО:При перших симптомах ГРВІ обов’язково залишайтеся вдома та зателефонуйте своєму сімейному лікарю/лікарю-педіатру.

Дотримуйтеся вимог карантину: користуйтеся захисними масками у громадських місцях, якомога частіше мийте руки, користуйтеся спиртовмісними антисептиками, дотримуйтеся фізичної дистанції у 1.5 метри серед натовпу людей!

Поважайте СЕБЕ та ОТОЧУЮЧИХ!