До уваги мешканців міст та селищ Селидівської міської ради!

«Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» надає щотижневі оперативні дані щодо захворюваності та проведенню досліджень на виявлення коронавірусної інфекції COVID-19 серед населення міст та селищ Селидівської міської ради.

Сповіщаємо, що:

Станом на 27.10.2020 на території Селидівської міської ради загалом було зареєстровано 119 підтверджених випадків коронавірусної хвороби, в тому числі 5 дітей та 1 підліток.

На самоізоляції з початку карантину під медичним супроводом лікарів Центру перебували 165 особи, які знаходились в країнах з місцевою передачею коронавірусної інфекції. На сьогоднішній день – 1 особа.

Протестовано експрес-тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію – 1020 осіб, з них:

- хворих на пневмонію - 259 особи
- гострі респіраторні захворювання з ускладненням – 656 особи
- медичні працівники Центра – 105 осіб.

Результати проведених експрес-тестувань: 54 позитивних, 966 – негативних.

За направленнями лікарів Центру для діагностики COVID-19 проведено 1148 ПЛР-досліджень, а саме:
мобільною бригадою Селидівської ЦМЛ – 1018, з них:
- хворим на пневмонію – 498;
- контактним особам на COVID-19 – 211;
- особам на самоізоляції – 151;
- на планову госпіталізацію – 158.
в амбулаторіях Центру на планову госпіталізацію – 130.

На сьогоднішній день отримано результатів: 119 позитивних та 1026 негативних, інші – знаходяться на дослідженні.

З початку 2020 року сімейними лікарями Центру було зареєстровано 728 хворих на пневмонію, 284 з яких знаходяться на амбулаторному лікуванні на даний період часу.

НАГАДУЄМО: при перших симптомах ГРВІ обов’язково залишайтеся вдома та зателефонуйте своєму сімейному лікарю/лікарю-педіатру.

Дотримуйтеся вимог карантину: користуйтеся захисними масками у громадських місцях, якомога частіше мийте руки, користуйтеся спиртовмісними антисептиками, дотримуйтеся фізичної дистанції у 1.5 метри серед натовпу людей!

Поважайте СЕБЕ та ОТОЧУЮЧИХ!