До уваги населення!

Розпочато сезон вакцинації проти грипу в сімейних амбулаторіях Центру первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради!

Цьогоріч, як ніколи, важливо подбати про себе та захиститися від грипу та його ускладнень.

Вакцинація від грипу – найкраща профілактика цього захворювання.

КОМУ НЕОБХІДНО ВАКЦИНУВАТИСЯ НАСАМПЕРЕД?

У першу чергу вакцинуватися проти грипу варто людям, які належать до груп ризику або страждають від певних хронічних захворювань.

ДЕ ПРИДБАТИ ВАКЦИНУ? ЯКА Є В НАЯВНОСТІ? ЦІНА.

Вакцину від грипу ДжіСі Флю (GC FLU ), за ціною близько 270 грн, можна придбати в аптечному пункті «Лек-сервіс», на першому поверсі поліклінічного відділення Селидівської міської лікарні за адресою : вул.Московська, 43.

Телефон аптеки: (099) 70-96-001

ЯК ВАКЦИНУВАТИСЬ?

1. Зверніться до сімейного лікаря, або лікаря-педіатра (для дитини).

Лікар визначить, чи немає протипоказань, а також надасть поради щодо транспортування вакцини.

2. Придбайте вакцину в аптеці.

Збережіть чек для визначення точної дати й часу придбання вакцини.

Вакцина вимагає збереження холодового ланцюга, тому у пригоді стане спеціальна сумка з холодовим елементом, яку можна отримати в амбулаторії, де плануєте робити щеплення.

3. Доставте вакцину до пункту щеплень вашої амбулаторії без порушень холодового ланцюга, інакше вакцина може втратити свої властивості.

4. Отримайте щеплення.

Будьте здорові та бережіть себе!