До Всесвітнього Дня Сонця

Сонце - найближча до нас зірка, що являє собою могутнє джерело енергії, без якої не можливе життя всього живого на Землі.

550

Воно постійно випромінює в усіх ділянках спектра електромагнітні хвилі від рентгенівських i ультрафіолетових променів до радіохвиль. Сонце є для нашої планети найпотужнішим джерелом космічної енергії. Воно дає нам світло і тепло, які необхідні не тільки людям, але також рослинам і тваринам. Без сонця у нас не буде повітря і води. Наша планета виникла близько сонця і життя на ній зародилося завдяки йому.

З 1994 року для залучення уваги до можливостей використання поновлюваних джерел енергії європейське відділення Міжнародного товариства сонячної енергії, на добровільній основі організовує щорічний день Сонця – 3 травня. Суть торжества полягає в тому, що будь-які зацікавлені люди, організації та компанії на території всієї Європи або навіть по всьому світу влаштовують різноманітні заходи, мета яких - показати людям можливості Сонця і його енергії.

Працівники бібліотеки-філії м.Українськ підготували для дітей віртуальну інформаційну годину «Звідки з’явилося це свято?», присвячену найголовнішому джерелу життя на Землі – Сонцю.

Запрошуємо до перегляду!