Донецька торгово-промислова палата в рамках співпраці з Canada-Ukraine Trade and Investment Support project - CUTIS

запрошує власниць та керівниць малих та середніх підприємств (МСП) до участі у Першій клубній зустрічі в рамках програми з розширення економічних можливостей жінок-підприємниць SheChampion.

Зустріч відбудеться 4 березня 2020 року в м. Слов'янськ з 9:45 до 14:15.

Місце проведення - TOP PLACE - Coworking&Event простір (вул. Торська, 67).

Для учасниць з м.Краматорськ автобус за маршрутом Краматорськ-Слов'янськ-Краматорськ відправляється о 9:00 від Донецької ТПП (м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48а).

Мета зустрічі - створення простору для жінок - власниць МСП для розвитку їх лідерського та менеджерського потенціалу та набуття чи розширення знань, пов'язаних із експортом, визначення рішень для подолання перешкод під час виходу на нові ринки.

У програмі заходу:

- зустріч з експерткою з гендерних питань проекту CUTIS;
- зустріч з тор-менеджером компанії, що має досвід виходу на ринок Канади;
- зустріч з успішною власницею бізнесу, котра поділиться досвідом ведення бізнесу і виходу на нові ринки збуту;
- презентація тренером проекту CUTIS експортного порталу, метою якого є інформування канадських компаній, які шукають партнерів в Україні та надання порад щодо реклами продукції, яка буде експортуватися до Канади.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації http://bit.ly/2tMlXvo не пізніше 28 лютого 2020 року. Напередодні заходу із Вами зв'яжеться наш експерт та повідомить Ваш «особистий» код, який послужить перепусткою, бо кількість учасниць обмежена.

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, за тел.:

+38 (050) 405-59-03, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.