ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛИМ З МІСТА АВДІЇВКА

Селидівською міською радою в міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано пункт прийому гуманітарної допомоги для  осіб/сімей, які прибувають  з міста Авдіївка і з прилеглих населених пунктів.

Небайдужі мешканці міста, підприємці (Роман Гладкий, Євген Савченко, Інна Янковська) принесли до пункту  теплі речі, продукти харчування, засоби гігієни та інше. Завдяки  їм,  11 осіб (4 дорослих та 7 дітей), які прибули до міста Селидове  з місця проведення бойових дій, були забезпечені теплим одягом,  продуктами харчування, постільною білизною.

Спеціалісти ЦСССДМ склали оцінку потреб родин: надали родинам первинну психологічну допомогу для нормалізації внутрішньо емоційного стану мам і дітей, з’ясували стан здоров’я членів родин та надали інформацію з контактними даними про організації, до яких можна звертатися з питань лікування, навчання, працевлаштування, тощо. Надана інформація про можливість реєстрації на отримання допомоги від громадської організації «Людина у біді». Для оформлення допомог, гарантованих для даних родин державою, здійснено перенаправлення  до управління соціального захисту населення Селидівської міської ради. Робота з сім’ями продовжується.

Закликаємо  мешканців міста долучитись до проведення благодійної акції  з надання гуманітарної допомоги постраждалим.

Звертаємось до небайдужих мешканців міста Селидове з проханням приносити до пункту теплі речі, продукти харчування, ковдри, засоби гігієни та інше.