Ефективне місто

26 вересня у приміщенні центральної міської бібліотеки відбулася лекція «Smart-city: розумне управління містом в інтересах громади».

Участь у заході взяли представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, місцевих осередків політичних партій, громадських активістів, засобів масової інформації.

563 562 558

Захід був проведений за ініціативи руху «Сильні громади» ГО Центр UA» та ГО «Студена».

Суть проекту «Ефективне місто» полягає у тому, щоб на прикладі успішних кейсів інших міст навчити місцеві громади власноруч вирішувати проблеми. Згодом, ці об'єднання оформляться у вигляді клубів, які будуть діяти у кожному місті.

Семінар відкрив Олександр Цахнів, координатор руху «Сильні громади». Він наголосив, що це якісно новий етап діалогу щодо створення комфорних та зручних умов співпраці мешканців Селидового з представників влади, а також подякував всім небайдужим людям, що завітали на лекцію, побажав гарних ідей, душевної рівноваги, порозуміння й миру.

З цікавою презентацією виступив радник Дрогобицького міського голови з комунікацій Станіслав Гайдер. Він розповів про "Smart-city" - концепцію розумного міста, де мешканцям доступні інструменти участі у місцевому самоврядуванні, а також послуги та сервіси в онлайні.

Наприкінці лекції присутні створили клуб «Ефективне місто», який до кінця року працюватиме у Селидовому над розробкою концепції ефективною комунікацією між владою та громадою та її поступовим впровадженням. Усі бажаючі мали змогу стати учасниками, підписавши меморандум.