Фестиваль "Розстріляна молодість"

18 лютого 2016 року на базі Центру творчості дітей та юнацтва м.Селидове було проведено міський тур літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість», присвяченого 27 річниці виводу військ з Афганістану.

На традиційну зустріч було запрошено воїнів двох поколінь: ветеранів Другої Світової війни та воїнів афганців.

Учні проникливо розповідали про події тієї війни у вигляді літературно-музичних композицій. На фестивалі були представлені композиції учасників загонів «Спадкоємці перемоги» у виконанні збірних команд Селидівської ЗОШ №6, Гірницьких ЗОШ №18, №19, Українських ЗОШ №12, №13, Курахівської ЗОШ №22 та загальноосвітньої гімназії. Були наведені жахливі статистичні дані про воїнів, загиблих на тій війні, зниклих безвісти, полонених та тих, що залишилися інвалідами.

Проведений фестиваль є яскравим прикладом наступності поколінь. Сучасна молодь є небайдужою до подій минулого і сьогодення, виявляє свою активну громадську позицію.