Фізична культура і спорт – запорука здорової нації

Сьогодні, 9 вересня, Україна відзначає день фізичної культури і спорту.

З нагоди цього свята в ДЮСШ м.Селидове пройшла урочиста лінійка за участю представників місцевої влади, тренерів та вихованців школи.

199 200 201 212

Перше слово було надано секретарю міської ради Миколі Голубенко. Від імені міського голови Віктора Ремізова він привітав спортсменів зі святом, побажав їм миру, добра, досягнення нових висот, здобуття перемог у всіх починаннях та нагородив грамотами від управління з питань фізичної культури і спорту ОДА та від міської ради.

189 190 191 192
193 194 195

Начальник відділу з питань фізкультури і спорту міської ради Сергій Горбунов зазначив, що завдяки міській владі 2017 рік став знаковим для розвитку спортивного життя міста.

В цьому році було відкрито: 3 спортивних поля зі штучним покриттям, 7 антивандальних тренажерних майданчиків на території міської ради, тренажерний зал в спортивній школі ім.В.В.Мирошниченка, проведено капітальний ремонт зали спортивної аеробіки та розпочаті роботи з реконструкції котельні в ДЮСШ м.Селидового.

За великі спортивні досягнення і вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в м.Селидове від міської ради перспективним спортсменам виділяється щомісячна муніципальна стипендія.

Віталій Нєшин тренер з боксу приєднався до привітань, побажав спортивної наснаги і перемог, а також вручив подарунок.

196 197

В цьому році за ініціативою Селидівського міського голови Віктора Ремізова міською радою вперше було прийнято Програму бюджету громадських ініціатив (бюджету участі) в розмірі 750 тис.грн., яка допомогла залучити селидівчан до рішення актуальних питань благоустрою міста.

В даній програмі прийняли участь 15 представників інститутів громадськості. Проекти були представлені за 4 напрямками: спорт; дитячі майданчики; благоустрій громадського простору; ремонт вулиць.

Шляхом сумування голосів 2 місце зайняв проект Олександра Шостака "Здорова нація - успішна країна" вартістю 93 тис. 960 грн. (1187 голосів)

23 серпня було урочисто відкрито дитячий майданчик а сьогодні свій подарунок отримали боксери Дитячо-юнацької спортивної школи м.Селидового.

205 211

Право перерізати святкову стрічку було надано вихванцям секції з боксу.

До присутніх звернувся секретар Селидівської міської ради Микола Голубенко. Він зазначив, що спорт - це запорука міцного здоров’я і подякував автору проекту за чудовий внесок у розвиток спорту міста.

Олександр Шостак привітав колег і вихованців зі святом, висловивши свої найкращі побажання. Він також подякував міському голові за впровадження Програми бюджету громадських ініціатив (бюджету участі) м.Селидове, а жителям міста за участь в голосуванні. Завдяки цій перемозі стало можливим технічне переоснащення залу боксу, а саме - заміна та облаштування професійних боксерських мішків, тренувального боксерського рингу.

З нагоди свята він вручив солодкі подарунки боксерським  командам з міст Українськ, Гірник, Покровськ, Мирноград та Родинське.

209 210 208

До слів поздоровлень і вдячності приєднались батьки та діти, які пообіцяли виправдати сподівання і завжди достойно представляти наше місто та країну на змаганнях.

Після урочистостей юні спортсмени вирішили опробувати новий спортивний інвентар.