Година дозвілля «Які дарунки нам готує осінь»

Як же швидко закінчилось літо! Але діти встигли вже отримати перші оцінки в школі та піти на осінні канікули.

Осінь – це не тільки пора дощів та застуд. Це та золота пора, коли під ногами шурхотить різнокольорове листя, коли сонце так обережно, але все –таки, зігріває землю своїм промінням.

Бібліотека міста Гірник запросила до себе учнів 4-х та -5-х класів, щоб разом порадіти бабиному літу та весело провести свій час.

Дітлахи розгадували загадки про пори року та тварин, подивились пізнавальне відео «7 цікавих фактів про осінь», відповідали на запитання вікторини «Які дарунки нам дарує осінь».

Разом з бібліотекарями пригадали осінні прикмети та виконали руханку-танок «Осінні човники». Час пролетів весело та з користю, діти дізнались чимало нового та цікавого.

Осінь – чудова пора для читання. Тому ласкаво просимо дітей та їх батьків до нашої бібліотеки! Знайдіть книгу за своїм смаком, сідайте зручніше і читайте!