Greenmix «Знайомі незнайомці: квіти незвичайного забарвлення» у бібліотеці міста

10 червня працівники Селидівської центральної міської бібліотеки для дорослих традиційно запросили на зустріч мешканців міста, відвідувачів відділення денного перебування Територіального центру м. Селидове в рамках співпраці між установами.

 

Щорічно на початку першого місяця літа (5 червня) в світі відзначають Всесвітній день навколишнього середовища. Це чудова нагода пригадати дивовижні природні скарби, наприклад, з царства квітів! Тисячі їх видів прикрашають нашу планету на всіх континентах. І серед цього різноманіття є прекрасні і несподівані, які вкотре нам доводять, що природа завжди здатна нас здивувати, а натхненна людина може досягнути неймовірних результатів! Дбайливе ставлення до природи – тема завжди актуальна, тому бібліотекарі запропонували учасникам заходу яскравий та цікавий greenmix «Знайомі незнайомці: квіти незвичайного забарвлення».

297

Учасників зустрічі чекали дивовижні відкриття про добре відомі квіти, багато віршів, легенд, міфів та цікавих фактів! А також відеолистівки: «Дарунок з Китаю – жовтий зимовий жасмин»,«Рожеві нарциси – сама ніжність весни», «Унікальний жовтий бузок «Primrose», «Блакитні маки – гімалайське диво природи», «Квіти, які вас здивують».

299

Книжкова виставка «Вічна та непереборна магія квітів» стала прекрасним доповненням заходу!

298

Багатства природи безмежні та заслуговують на захоплення! Кожна маленька квітка – бездонний колодязь користі та краси! Тож давайте ставитися до нашого довкілля дбайливо та з повагою!