Громадські роботи – перспективний напрямок взаємовигідної співпраці соціальної спрямованості

Громадські роботи - є засобом реалізації політики зайнятості населення, вони сприяють соціально-економічному розвитку регіону та мають тимчасовий характер.

Такі роботи можуть виконуватися на умовах неповного робочого дня, але на людину, яка бере участь в таких роботах поширюються всі соціальні гарантії. Фінансуються громадські роботи за рахунок коштів місцевого бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Територіальні громади завжди зацікавлені у проведенні таких робіт.

10 вересня відбулася зустріч фахівців Селидівського міського центру зайнятості з керівництвом Територіального центру м.Селидове, де безробітні беруть участь в громадських робіт соціальної спрямованості. У відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання виконують роботи з забезпечення умов для стаціонарного перебування, харчування та іншої допомоги у догляді за пенсіонерами, особами з інвалідністю та одинокими літніми людьми.

163 164

«Безробітні, які були залучені до громадських робіт, зарекомендували себе сумлінними, добросовісними, де-яким з них запропоновано працевлаштуватись на постійні робочі місця» - розповіла завідуюча відділення стаціонарного догляду для постійного проживання Ірина Ялова.

З початку 2019 року на громадських роботах працювали 115 безробітних осіб. Після закінчення робіт тимчасового характеру 45 безробітних працевлаштувалися на постійне місце роботи.

Користь від організації громадських робіт для суспільства очевидна, тому центр зайнятості й надалі розвиватиме співпрацю у цьому напрямку з усіма зацікавленими сторонами соціального партнерства.