Інформаційний захід для внутрішньо переміщених осіб

10 липня 2018 року спеціаліст Селидівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провела інформаційний захід для внутрішньо переміщених осіб, щодо соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Юрист Центру проінформувала сімей з дітьми, що Законом України « Про охорону дитинства» визначена нова категорія дітей – «дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, - дитина, яка внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів отримала поранення, контузію, каліцтво, зазнала фізичного, сексуального, психологічного насильства, була викрадена або незаконно вивезена за межі України, залучалась до участі в військових формуваннях або незаконно утримувалася, у тому числі у полоні».

49

5 квітня 2017 року прийнята постанова Кабінету Міністрів Украйни, де затверджено Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

В ході заходу були наданні роз’яснення з питань реалізації прав дитини на встановлення та оформлення відповідного статусу згідно з Порядком.