Інформація

про санаторно-курортне забезпечення осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства, у тому числі осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку у 2019 році.

Управління соціального захисту населення Селидівської міської ради повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 110 внесені зміни до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. №187.

Згідно з вказаним Порядком путівки для осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства, у тому числі осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа – управління – санаторій). Особи з інвалідністю зможуть самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно - курортного лікування визначається щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном.

Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 21.03.2019 №416 встановлена гранична вартість путівки на 2019 рік, а саме:

- особам з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства - 7 300,0 грн;

- особам з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку (особам з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства - 22 200,0 грн;

- громадянам, які супроводжують осіб з інвалідністю 1 групи (за винятком осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) - 6 130,0 грн.

Більш детальну інформацію особи з інвалідністю можуть отримати в управлінні соціального захисту населення за адресою: м.Селидове, вул. Пушкіна, буд. 8,