ІНФОРМАЦІЯ ДО ВІДОМА

Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування здійснюється Центром надання адміністративних послуг Селидівської міської ради, розташованим за адресою: м.Селидове, вул.Берегова, 130.

Зареєструвати місце проживання новонародженої дитини батьки або інші законні представники зобов’язані протягом трьох місяців з дня державної реєстрації ії народження.

Документи, необхідні для реєстрації місця проживання новонародженої дитини, можуть бути подані через органи державної реєстрації актів цивільного стану, а також через органи соціального захисту населення під час звернення за призначенням допомоги при народженні дитини

У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами місце проживання дитини, яка не досягла 14 років, реєструється разом з одним із батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву(тобто необхідний візит обох батьків), або на підставі, засвідченої в установленому порядку, письмової згоди другого з батьків.

Зняття з реєстрації місця проживання особи за заявою законного представника здійснюється за згодою інших законних представників.

Зняття з реєстрації місця проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб, стосовно яких встановлено опіку чи піклування, здійснюється за погодженням з органами опіки і піклування.