Інформація про діяльність управління соціального захисту населення міської ради

за період з 04.01.2019 по 11.01.2019

1. 04.12.2019 проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 8 подань управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

- призначення (відновлення) пенсій та соціальних виплат 7 заявникам;

- відмову у призначенні пенсій та соціальних виплат  1 заявнику.

1. 08.01.2019 проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 39 подань управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

- призначення (відновлення) пенсій та соціальних виплат 38 заявникам;

- відмову у призначенні пенсій та соціальних виплат 1 заявнику.

1. 09.01.2019 здійснено виїзд мобільного соціального офісу до м. Гірник.

З 9-00 до 12-00 в приміщенні виконавчого комітету Гірницької міської ради проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу:

• надано 13 консультацій;
  • прийнято 19 заяв.
  1. 10.01.2019 проведено засідання комісії з питань призначення житлових субсидій в окремих випадках включення інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

На засіданні було розглянуто 5 заяв.

Прийнято рішення про:

- призначення житлової субсидії з урахуванням конкретних обставин, що склалися в родині 3 заявникам;

- відмову в призначенні субсидії 2 заявникам.

1. Проведено засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та встановлення її розміру.

На засіданні були розглянута 1 заява на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Прийнято рішення про призначення державної соціальної допомоги 1 малозабезпеченій сім’ї.

1. Прийнято заяв, з них:

- 50 про призначення усіх видів соціальних допомог;

- 102 про призначення житлової субсидії;

- 15 про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

- 21 про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

- 3 для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;

- 2 для забезпечення санаторно – курортним лікуванням;

- документи для надання соціальних послуг 5 особам;

- документи від 1 учасника АТО з числа УБД для взяття на облік для користування пільгами;

- 5 заяв про призначення пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу.

7. Видано:

- 9 довідок пільговикам для отримання пільг, які надаються з урахуванням доходу (безоплатне отримання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, зубопротезування, тощо), відповідно до законодавства.

8. Призначено допомоги, з них:

- 74 державних соціальних допомог;

- 25 щомісячних адресних допомог внутрішньо переміщеним особам;

- 5 субсидій.

1. Перевірено в Селидовському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України:

- 33 пенсійних справ по яких здійснено перерахунок пенсії;

- 20 призначених справ;