Інформація про діяльність управління соціального захисту населення міської ради

за період з 01.02.2019 по 07.02.2019.

1. 01.02.2019 проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 31 подання управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

- призначення (відновлення) пенсій та соціальних виплат 30 заявникам;
- відмову у призначенні пенсій та соціальних виплат 1 заявнику.

2. 05.02.2019 проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 43 подання управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

- призначення (відновлення) пенсій та соціальних виплат 42 заявникам;
- відмову у призначенні пенсій та соціальних виплат 1 заявнику.

3. 06.02.2019 здійснено виїзд мобільного соціального офісу до м.Гірник.

З 9-00 до 12-00 в приміщенні виконавчого комітету Гірницької міської ради проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу та прийнято 22 заяви на призначення житлової субсидії.

4. 07.02.2019 проведено засідання комісії з питань призначення житлових субсидій в окремих випадках включення інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

На засіданні було розглянуто 9 заяв.

Прийнято рішення про:

- призначення житлової субсидії з урахуванням конкретних обставин, що склалися в родині 6 заявникам;
- відмову в призначенні субсидії 1 заявнику;
- призначення пільги на комунальні послуги за фактичним місцем проживання учасникам бойових дій 2 заявникам.

5. 07.02.2019 в приміщенні виконкому Селидівської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Інни Терещенко відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

На засіданні робочої групи були присутні керівники установ, організацій міста.

Розглянуто питання:

- про стан виплати суб’єктами господарювання заробітної плати працівникам менше або на рівні мінімального розміру, встановленого законодавством та імовірна можливість неоформлених найманих працівників за видами економічної діяльності:

На засіданні були заслухані звіти 6 суб’єктів господарювання.

Заслухавши та обговоривши інформацію суб’єктів господарювання робоча група прийняла відповідні рішення.

6. Прийнято заяв, з них:

- 88 про призначення усіх видів соціальних допомог;
- 67 про призначення житлової субсидії;
- 31 про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
- 45 про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
- 3 для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;
- 2 для забезпечення санаторно – курортним лікуванням;
- 3 від громадян, які бажають отримати соціальні послуги.
- 124 для надання одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю;
- 13 заяв про призначення пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу;
- 2 декларації для надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

7. Видано:

- 9 довідок пільговикам для отримання пільг, які надаються з урахуванням доходу (безоплатне отримання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, зубопротезування, тощо), відповідно до законодавства.

8. Зареєстровано в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги - 14 осіб.

9. Призначено допомог, з них:

- 120 державних соціальних допомог;
- 14 житлових субсидій;
- 54 щомісячних адресних допомог внутрішньо переміщеним особам.

10. Перевірено в Селидовському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України:

- 14 пенсійних справ по яких здійснено перерахунок пенсії;
- 9 призначених справ;
- 33 пенсійних справ внутрішньо переміщених осіб;
- 10 архівних справ.

11. 25.01.2019 виплачено:

- державні соціальні допомоги сім’ям з дітьми, інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, малозабезпеченим сім’ям, тимчасові державні ДСД по догляду за особами з інвалідністю 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу, ДСД особам, які не мають права на пенсію, щомісячну компенсаційну виплату працездатній особі, яка доглядає за особою, яка досягла 80років за січень 2019 у сумі 620,01 тис. грн. (додатковий період) (субвенція державного бюджету місцевим бюджетам);

29.01.2019 виплачено:

- надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату ЖКХ (державний бюджет) за січень 2019 (додатковий період) у сумі 265,57 тис. грн.;

04.02.2019 виплачено:

- компенсацію на харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи: 1 категорія (частково) за січень 2019р у сумі 11,34 тис. грн., (державний бюджет);
08.02.2019 виплачено:
- компенсацію на харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи: 1-2 категорії за січень 2019р у сумі 43,0 тис. грн., (державний бюджет);
- компенсацію на відшкодування заробітної плати (регрес) громадянам , які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за лютий 2019 р (державний бюджет) у сумі 0,28 тис. грн.