Інформація про діяльність управління соціального захисту населення міської ради

за період 01.11.2019 по 07.11.2019.

1. 01.11.2019 проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 21 подання управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Прийнято рішення про:

- призначення (відновлення) соціальних виплат 18 заявникам;
- відмову в призначенні (відновленні) соціальних виплат 3 заявникам.

2. 11.11.2019 проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 11 подань управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Прийнято рішення про призначення (відновлення) соціальних виплат 11 заявникам.

3. 05.11.2019 проведено засідання комісії із забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування для виплати грошової компенсації для отримання житла, розглянуто 14 заяв.

Вирішено виплатити грошову компенсацію 14 особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4. 07.11.2019 проведено засідання комісії з питань призначення житлових субсидій в окремих випадках, включення інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

На засіданні було розглянуто 7 заяв на призначення житлової субсидії.

Прийнято рішення про призначення житлової субсидії 7 заявникам.

5. Прийнято заяви, з них:

- 55 про призначення усіх видів соціальних допомог;
- 26 про призначення житлової субсидії;
- 48 про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
- 54 про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;
- 3 для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;
- 3 для забезпечення санаторно – курортним лікуванням;
- документи для виплати матеріальної допомоги від 2 військовослужбовців, які звільнилися зі строкової військової служби;
- 4 від громадян, які бажають отримати соціальні послуги;
- 2 від учасників ЛНА на ЧАЕС для санаторно-курортного оздоровлення в 2020 році;
- документи від 2 учасників бойових дій з числа АТО для надання пільг, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

6. Направлена 1 особа з інвалідністю від загального захворювання на санаторно–курортне лікування.

7. Призначено допомоги, з них:

- 60 державних соціальних допомог;
- 47 щомісячних адресних допомог внутрішньо переміщеним особам;
- 36 житлових субсидій.

8. Виплачено:

28.10.2019:

- надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату ЖКХ (державний бюджет) за жовтень 2019 ( додатковий період) у сумі 305,95 тис. грн.

30.10.2019:

- матеріальну допомогу окремим категоріям населення за жовтень 2019р у сумі 1,5 тис. грн. (державний бюджет);
- матеріальна допомога окремим категоріям населення за жовтень у сумі 57,0 тис.грн.(субвенція обласного бюджету місцевим бюджетам).

31 .10.2019:

- виплата пільг та субсидій громадянам на оплату ЖКП у грошовій допомоги за жовтень 2019 (державний бюджет) у сумі 603,72 тис.грн.

07.11.2019:

- одноразову грошову допомогу на оздоровлення громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за листопад 2019 року у сумі 0,1 тис.грн. (державний бюджет);
- одноразову матеріальну допомогу військовослужбовцям звільненим зі строкової служби (державний бюджет) у сумі 5,72 тис.грн. за листопад 2019.;
- щомісячна допомога на харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за серпень 2019 року(частково) у сумі 14,9 тис.грн. (державний бюджет).