IV обласний фестиваль «Шукай краси, добра шукай!»,присвячений 250-річчю від дня народження І. П. Котляревського

Уже вчетверте обласний фестиваль «Шукай краси, добра шукай!» зібрав під свої крила близько 200 творчих педагогів та учнів.

Цей популярний серед учителів та їхніх вихованців захід відбувся 6 листопада 2019 року в стінах закладу загальної середньої освіти №17 Слов’янської міської ради.

Захід традиційно проводиться до Дня української писемності та мови з метою виявлення майстерності декламації, вокальних і образотворчих здібностей учнів, методичних і творчих досягнень учителів, зацікавлення творчою спадщиною І. П. Котляревського та її значенням для розвитку української культури.

Для участі у святі були запрошені переможці обласного етапу фестивалю:

в номінації «Виставка творчих робіт»:

- Поповіченко Олександр, учень 8 класу Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Селидівської міської ради (наставник Олена Єрьоменко);

- Савченко Аліса, учениця 9 класу Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Селидівської міської ради (наставник Юлія Сухорукова)

в номінації «Панорама буктрейлерів за творами І. П. Котляревського»

- Овчаренко Єлизавета, Голуб Аліна, учениці Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради Донецької області (наставник Тетяна Тельнюк)

Учасники фестивалі були нагороджені сертифікатами та подарунками.