КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 30 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Кабінет Міністрів України 21 квітня 2021 року затвердив Постанову № 405 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»,

в якій дію надзвичайної ситуації та загальнонаціонального карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, продовжено до 30 червня 2021 року.

Протоколом обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 29.04.2021 № 11 продовжено функціонування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Донецької області в режимі надзвичайної ситуації та дію на території Донецької області адаптивного карантину з «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки до 30 червня 2021 року.

Рекомендуємо керівникам структурних підрозділів міської ради, керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності, керівникам ринків, підприємств торгівлі, сфери послуг, транспортним перевізникам виконувати карантинні (протиепідемічні) заходи з COVID-19 відповідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та здійснювати постійний дієвий контроль за ïx дотриманням.

Епідемія триває.

Звертаємо увагу жителів громади на необхідність дотримання карантинних заходів, запроваджених на території України.

Рекомендуємо населенню максимально обмежити фізичні контакти, утриматися від відвідування місць скупчення людей без нагальної потреби.