Клініко-діагностична лабораторія Селидівської ЦМЛ переїхала у приміщення поліклініки

Наприкінці 2020 року було завершено ремонтні роботи на 2 поверсі будівлі поліклініки КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради» (ліве крило) для розміщення клініко-діагностичної лабораторії (далі-КДЛ),

яка до цього  часу була розгорнута в будівлі старого зразку без певних побутових умов.

Сьогодні, 12 січня, міський голова Віталій Нешин у супроводі директора КНП Ніни Поречної та завідуючої лабораторії Вікторії Реви оглянув приміщення та їх устаткування, поспілкувався з медперсоналом.

77 80 78 79

Ремонтні  роботи  проведено протягом 6 місяців за кошти лікарні (135,0 тис.грн.), придбано  нові офісні меблі  на суму 140,0 тис.грн.

Клініко-діагностична лабораторія представлена: відділом  клінічних  досліджень (в т.ч. цитологічних), відділом біохімічних досліджень, імунно-серологічних досліджень, пунктом  бактеріоскопії мокротиння на туберкульоз, відділом бактеріологічних досліджень (розташовано  в окремому  приміщенні).

81 85 86 87
89 88 82

Всього в лабораторії КНП «СЦМЛ СМР» працює 21 особа, виконується 128 методик, контроль якості роботи КДЛ підтверджено  державним  експертом – НДСЛ «ОХМАДИТ» м.Київ.

Для роботи КДЛ  використовується  сучасне медичне  обладнання. В 2020 році  лікарнею придбано аналізатор газів та електролітів крові GTNRU GE-300 (виробництво Німеччини, 243 тис.грн.), отримано благодійну допомогу від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у вигляді холодильника для реактивів.

За 2020 рік  проведено 418 583 дослідження для  хворих як  первинного, так і вторинного рівня.

З переліком платних послуг, які надаються в Селидівській ЦМЛ та їх вартістю можна детальніше ознайомитись за посиланням https://selidovo-rada.gov.ua/vlada/struktura/upravlinnya/tsml/platni-poslugi або у прикріпленому нижче додатку.