Книжкова виставка"Краю мій, тут я живу"

Батьківщина для кожного з нас бере початок від тепла рідноїдомівки, тихоїматеринськоїпісні, рідноїмови. І де б ми не перебували, куди б не пролягли наші життєві дороги, ми завжди, хоча б у думках, повертаємось до рідних місць.

Та щоб по-справжньомулюбити свій рідний край, його треба добре знати. На книжковійвиставці " Краю мій, тут я живу" представлені видання, що висвітлюють історичний шлях Донеччини, етнографію, її природу, екологічні проблеми, дані про розвиток економікиі культури, поезію авторів нашого міста.

Зауважуємо, з 18 жовтня 2021 року на території Донецької області, у тому числі, на території Селидівської міської територіальної громади, встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 в зв’язку з чим, бібліотека для дітей працює лише з видачі книжок на замовлення.

Запрошуємо всіх бажаючих, ознайомитися з творчістю місцевих авторів. Для замовлення книжки звертайтесь за телефонами: 099-519-04-22, 099-488-51-94.

Чекаємо на вас!