Командно-штабне навчання на території Селидівської міської територіальної громади

12 жовтня 2021 року на території Селидівської міської територіальної громади проведено командно-штабне навчання з органами управління і силами цивільного захисту

за темою «Дії органів управління та сил цивільного захисту Селидівської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту під час загрози або виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру у складних умовах осінньо-зимового періоду».

Такі командно-штабні навчання проводяться з метою визначення готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання завдань за призначенням у режимі підвищеної готовності та у режимі надзвичайної ситуації.

У КШН взяли участь представники органів місцевого самоврядування, 13 ДПРЗ ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області, відділ поліції №3 (м.Селидове) Покровського РУП ГУ НП у Донецькій області, підрозділ екстреної медичної допомоги, військова частина, комунально-технічна служба.

За легендою, о 08 годині 35 хвилин 12 жовтня 2021 року в «Контакт центр» міської ради надійшло повідомлення про припинення руху автотранспорту на ділянці дороги Селидове-Цукурине траси обласного значення Т-05-25 Михайлівка – Селидове – Курахове у зв’язку з сніговими заметами.

У сніговому полоні опинилися 3 автотранспортних засоби, у тому числі пасажирський автобус.

207 196

Під час проведення командно-штабного навчання були відпрацьовані питання залучення сил та засобів місцевих спеціалізованих служб цивільного захисту до ліквідації НС, порядок класифікації надзвичайних ситуацій, організовано роботу місцевої комісії ТЕБ та НС, відпрацьовані питання взаємодії та взаємоінформування органів управління та сил цивільного захисту, залучених до ліквідації умовної надзвичайної ситуації.

193 192 194
197 198 199
200 202
201 203 204

Загалом, навчання пройшли вдало. Присутні на навчаннях працівники служб відпрацювали весь порядок дій, від отримання повідомлення про надзвичайну ситуацію, до ліквідації її наслідків. Насамперед відпрацювали порядок дій управління у разі виникнення надзвичайної ситуації та взаємодії всіх служб та відповідальних осіб.